Salı, 11 Eylül 2018 / Kategori: Kurumsal Koku Haberleri

Hiçbirimizin konuşmak istemediği bir konu var aslında, Ergenlik Kokusu… Belkide hayatımız boyunca hiç unutmayacağımız o koku, kimimize hatıraları hatırlatırken kimimize ise; o dönemlerin zorluğunu hatırlatabilir. Ergenlik kokusu deyince aklımıza çok farklı nüanslar gelebilir. Fakat bugün hatırlatacağı hoş hatıralardan ziyade terli ayakkabılar, terle karışmış kuru çamaşırları konuşacağız. Bueno tarafından üretilen üstün kaliteli dağınık yağlı koku ile ergenlik kokularını kötü hatırlamanızı istemeyiz.

Hormonların Yoğun Çalıştığı Zamanlar

Çocuk gelişimi sırasında; vücudun ürettiği keskin kokular etrafı rahatsız edebilir. Bu durumun elbette ki çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Çocukların enteresan kokular üretmesini sağlayan hormonlar; ergenlik sırasında ortaya çıkmaktadır. Daha önce ki dönemlerde de var olan hormonlar, ergenlik döneminde ağır basmaktadır. Ebeveyn tarafından kontrol edilmezse hijyen bakımından sınıfta kalacak olan bu kokular kontrol etmek pek de güç değil! 

Ergenlik dönemlerinde ebeveynler tarafından yardım almayı reddeden bireyler; kokuyla nasıl başa çıkacağı konusunda problemler veya endişeler yaşayabilir. Kişisel bakım dönemini tam manasıyla kavrayamayan bireyler, yaşantı boyunca bu durumdan rahatsız olabilir.

Ergen bireyler, düzen sistemine karşı hassas davranmaktadır. Düzenli olarak diş fırçalamak, saç yıkamak, elbiselerini kirli sepetine atmak gibi davranışları nadir gerçekleştirmektedir. Bu ağır yada hafif dönemler olarak hepimizin yaşadığı olgudur. Ergenlik döneminin daha hızlı atlatılması için çeşitli ilkel yöntemler kullanarak koku kısmını hızlı şekilde geçebiliriz. Onların vücutlarını anlayabilmek için yıllarca ter kokusuna mağdur olmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine doğal aroma kokuları kullanarak ortam kokulandırma işlemi için bir adım atabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alana koku cihazı veya çubuklu oda kokuları; dünyanın dört bir yanında kabul görülen birinci sınıf ham maddeler ile üretilmektedir. Ergenlik kokusu ile başa çıkmanız için kolay yöntemleri kullanarak bu kötü kokuları bastırabilirsiniz.

Koku Gidermede Lider Firma: Bueno’s

Her şeyden önce insan sağlığını düşünen koku uzmanlarımız, hazırladıkları koku tarifleri içerisinde insan sağlığını riske atabilecek hiçbir unsuru barındırmamakla beraber zihne yönelik pozitif katkılarını da formüller içerisinde yer vermektedir. Koku formülleri de tedavi yöntemleri arasında yer vermek yanlış davranış olarak nitelendirilmemelidir. Koku cihazı, çubuklu oda kokusu ve koku spreyi yardımıyla ürünleri dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Geniş ve dar alan olarak gruplandırılan mekanlar, iş yerleri, ofis, konut ve benzer konumlarda kullanımı için bize ulaşabilirsiniz.

Ergen bireylerin davranışlarını dile getirmek yerine onlara doğru yolu göstermelisiniz. Terle beraber karışan vücut kokusunun kötü olduğunu dile getirmek yerine ona güzel kokuyu keşfetmesine izin verebilirsiniz! Ergenlik kokusunun ter karışımı bir koku olmaması bize hatıralarımızı unutacağımız anlamını vermemektedir. Bu sebeple geçmişimizi güzel hatırlamak adına yeni adımlar atabiliriz !

Perşembe, 05 Ekim 2017 / Kategori: Kokular Hakkında

Çubuklu oda kokusu; her alanda kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı koku ürünleri arasında yer almaktadır. Şişe içerisine takılan bambu çubukları sayesinde şişe içerisindeki esansın alana yaymasını sağlamaktadır. çubuklu oda kokusu ürünü, firmalara özel olarak üreterek alanda hem hoş bir koku hemde güzel bir görünüm elde etmekteyiz.

Çubuklu oda kokusu ne işe yarar

Oda Kokusu Tavsiyesi

Oda Kokusu Tavsiyesi

çubuklu oda kokusu; koku cihazlarına göre daha az maliyetli ve daha çabuk çözüm üreten koku ürünleri arasında yer almaktadır. Küçük alanların çözüme kavuşmasında daha etkili olacaktır. 12 farklı esans çeşidiyle alanınıza özel olarak çubuklu koku ürünü üretmekteyiz. Bambu çubukları yardımı ile de koku alana yayılmaktadır.

Alan kokulandırma işlevi gören bu mucizevi ürüne kendi firmanızın logosunu, şişe üzerinde bulundurmaktayız. Promosyon ürünü olarak kullanmak isteyen müşterilerimize özel olarak; firmaya özel kutu tasarımı hazırlamaktayız.

Bambu çubuğu nedir

Bambu çubuğu; bambu ağacından elde edilmektedir. Bambu ağacının en büyük özelliği kökündeki koku veya benzeri sıvıyı alana yaymaktır. En çok Hindistan ülkesinde bulunan bu ağacın; nesli gittikçe tükenmektedir. Ülkemizde bambu çubuğu yerine farklı sahte çubuklar ile ürünler de satılmaktadır.

Bambu çubuğunun orjinal olup olmadığını anlamak oldukça basit bir yöntemdir. 3 adım ile bambu çubuğunun hakiki olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 1. Bambu çubuğunu çubuklu oda kokusu içerisine koyunuz.
 2. 1 hafta beklettikten sonra çubukları ters çevirip tekrar şişe içerisine yerleştiriniz.
 3. Eğer 1 hafta sonra ters çevrilen çubuk kısmı renk değiştirdiyse, bambu çubukları sahte değildir.

Bambu çubuklarının orjinal olması kokunun çubuk içerisine yerleşmesi demektir. Bu sebeple kokunun renginin de çubuk içerisine geçmesi gerekmektedir. Piyasada bulunan birçok çubuk; tahta veya benzeri ahşap ürünlerden elde edilmektedir. Bambu çubuğunun sahte olması ise kokunun alana yayılmaması demektir.

Çubuklu oda kokusunu kaç gün kullanabilirim

çubuklu oda kokusunun şişe ebadına ve takılan bambu çubuğuna göre kullanım ömrü değişmektedir. Standart çubuklu oda kokusu yaklaşık bir veya bir buçuk ay kadar kullanılmaktadır. Bueno’s sitesinde yer alan çubuklu kokular 140 mL. olup Türkiye’de en büyük çubuklu koku ürününü sunmaktadır.

Bir şişe içerisinde maksimum 6 tane bambu çubuğu takmanızı öneririz. 6’dan fazla takarsanız, kokunuz çabuk şekilde tükenebilir. İdeal olarak 4 veya 6 tane bambu çubuğu kullanmanızı öneririz.

Renkli Bambu Çubukları

Türkiye’de ilk kez siyah bambu çubuklarını sunan Bueno’s yine bir ilki gerçekleştirmiştir. Mavi, yeşil, pembe gibi renkleri de Bueno’s firması siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Türkiye’nin en yenilikçi koku sistemleri marketi Bueno’s sitesi üzerinden çubuklu oda kokusu, alan kokulandırma, ortam kokulandırma, kurumsal koku vb. hizmetleri satın alabilirsiniz.

Perşembe, 21 Eylül 2017 / Kategori: Koku Sistemleri, Kokular Hakkında

Tuvalet koku gidericiler; evimizde, iş yerimizde, konakladığımız otelde yada yemek yediğimiz bir restoranda kısacası her zaman her yerde karşımıza büyük bir problem olarak çıkabilir. Hele ki insanların, ortak alan olarak kullandığı ticari mekanlarda tuvalet kokusu oldukça önemlidir.

Benzin istasyonları, oteller, restoranlar, okullar, hastaneler ve benzeri tüm alanların kokusunun hoş olması gerekmektedir. Çünkü ziyaretçiler, temiz bir tuvalet ile karşılanmak ister. Günümüzde büyük bir problem haline gelen WC kokusuna karşı çözüm olarak üretilen oda spreyleri yetersiz kalmaktadır.

Oda spreylerini, belirli periyodik aralıklarla sıkmaya fırsat bulamayabiliriz. Bir kişi tuvalete girdikten sonra hemen arkasından girip tuvaletin kokusunu giderme yöntemlerini de uygulayamayabiliriz. Fakat tuvalet kokusu, insanların en nefret ettiği ve  karşılarına çıkacak en kepaze durum olarak nitelendirebiliriz.

Küçük bir örnek verecek olursak, lüks 5 yıldızlı bir otelde sabah kahvaltısı yaptık, sohbetlerimizi ettik ve ihtiyaçlarımızı gidermek için herhangi bir ortak tuvalete girdik. Bir anda ne ile karşılaşalım, çapraz masadaki adamın çıktığı tuvalet oldukça berbat kokmakta … 🙂

Tuvalet Koku Giderici

Bu hem otelin sorumsuzluğunu ön plana çıkaracak hemde otelde bulunan misafirler arasında negatif ilişkiye sebep olacaktır. Bu sebeple otel sahibi olarak otelin kokulandırmasına mutlaka dikkat etmemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Tuvalet Koku giderici olarak 3 farklı alternatif ile tuvaletinizi kötü kokulardan arındırabiliriz. 

 • Çubuklu Lavabo Kokusu: Çubuklu lavabo kokusu sayesinde farklı esanslarımız ile tuvaletiniz mis gibi kokacaktır. Belirli periyotlar ile kokunuz tuvalete yayılacak ve kötü kokular yok edecektir. Üstelik tuvaletinize koyduğunuz çubuklu tuvalet kokusunu, firmanıza özel olarak tasarlayalım.
 • Tuvalet Koku Cihazı100 m² ile 2000 m² alanları rahatlıkla kokulandıran, ultra teknolojisi ile üst düzey teknolojiye sahip olan koku cihazları yardımıyla, tuvaletinizi belirli periyotlar ile kokulandırabilirsiniz. Bu cihazlar, canlıya hiçbir zararı bulunmamaktadır. Alana temiz hava yayarak, alanın kokulandırılmasını sağlamaktadır.
 • Klozet Koku Aparatı : Klozet kenarlarına doğrudan takarak, tuvaletten kötü kokunun çıkmasına engel olmaktadır. Fakat tuvalet dışında kokan bir bölge olursa, aparat buna çaresiz kalabilir.

Tuvalet koku giderici, tuvalet kokusu nasıl giderilir, banyo kokusu, banyo koku giderici, wc koku giderici, oda kokusu ve benzeri konular hakkında görüş, öneri,şikayet ve diğer görüşleriniz için w

Sandal Ağacı Kokusu
Cuma, 15 Eylül 2017 / Kategori: Kokular Hakkında

Sandal ağacı kokusu, ülkemizde oldukça popüler bitkidir. Sandal ağacı, tropikal bir bitkidir. Ticaretteki değeri de oldukça yüksektir. Bu bitkinin birçok yararı bulunmaktadır bu sebeple günümüzde ticareti yaygınlaşmıştır. Fakat sandal ağacı bitkisinin nesli tüketme tehdidi altındadır.

Sandal ağacı, yaprak dökmez ve yaprakları her zaman birbirine karşılıklı oluşmaktadır. Sandal ağacı, bitkisel olarak insanlar tarafından tüketilse de jole olarak da kullanılabilir. İçerisinde, C vitamini E vitamini bulunmaktadır. Bu sebeple sağlığı destekleyici ürünler arasında da yer almaktadır.

Sandal ağacının kullanım alanların en başında tütsü gelmektedir. Hindistan ve uzak doğu ülkeleri sandal ağacından tütsü kullanımını oldukça yaygınlaştırmıştır.

Sandal ağacının ana vatanı Hindistan ülkesidir. Daha sonra Uzak Doğu ülkeleri, Endonozya ve Avustralya gelmektedir. Azonal toprakları seven Sandal Ağacı’nın hakiki esansı oldukça değerlidir. Ülkemizde sandal ağacının hakiki esansını bulmak oldukça güçtür. Farklı bitkilerden elde edilen karışımlarla, Sandal Ağacı kokusu olduğu iddaa edilmektedir. Fakat hakiki sandal ağacı kokusu ürünü, ufak detaylarla kolayca anlaşılabilmektedir.

Sandal ağacı kokusunun hissettirdiği olumlu yönler :

 1. Hoş kokusu dinginlik, sakinlik ve huzur verir.
 2. Rahatlama hissi verir ve insanı bu ruh haline şekillendirir.
 3. Kalp, dalak, karaciğer organlarının hastalıklarına iyi gelir.
 4. Kuru ve yağlı ciltlere iyi gelir.
 5. İyi bir balgam sökücü kategorisinde yer almaktadır.
 6. Dizanteri ve el soğukluğuna iyi gelmektedir.
 7. Alerjik hastalarda, cildi temizlemek için kullanılır.

Sandal ağacı bitkisinden elde edilmiş oda kokusu ürünlerinin başlıca özellikleri arasında rahatlatma yer almaktadır. Ofis odalarında, toplantı salonlarında kesinlikle sandal ağacı kokusu tercih edilmelidir.

Son dönemlerde popüler olunan ve gerekli deneylerle de ispatlanan bir özelliği daha bulunmaktadır. Erkekler tarafından Afrodizyak etkisi yarattığını ve erkeklerin seks hormanlarını ön plana çıkardığı da özellikleri arasında yer almaktadır. Afrodizyak oda kokusu ürünü sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

 

 

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi