10 Kasım 2020 / Kategori: Koku Sistemleri

Massimo Dutti Mağaza Kokusu son zamanlarda popülerleşen ve insanlar tarafından mağaza kokusu adı altında sıkça aranan bir üründür. Mağazalarda kokan kokular tüketiciler tarafından oldukça beğeni toplayan ve İnternette sıklıkla aranan ürünlerdir. Fakat bu ürünlerin satıcısı ile doğrudan iletişime geçmekte güçlük yaşamaktadırlar. Diğer bir alternatif ise gerçekten o koku olduğunu emin olmak isterler.

Massimo Dutti Mağaza Kokusu kurumsal koku grubunda yer alan aynı zamanda niş parfüm ürünleri içerisinde yer alır. Bu tip ürünleri direkt olarak mağazadan satın almanız mümkün değildir. Çünkü esans üretimi gerçekleştiren fabrikalar aracılığıyla ünlü markalara ulaşamaktadır.

Kurumsal Koku Nedir?

Massimo Dutti Mağaza Kokusu

Ürünü Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

Kurumsal koku İnsanlar tarafından bilinen haliyle markanın kendine ait imza parfümünü oluşturma hizmetidir. Fakat teknik olarak detay verecek olursak; parfümörlerin koku hafızasında yer alabilmesi için tıpkı bir restorasyon çalışması gibi yeniden tasarladığı ve formüller yardımıyla markaya özel çalışma sunduğu hizmettir. Birçok ünlü markanın kurumsal kokusu bulunur. Massimo Dutti Mağaza Kokusu’da üzerinde çalışılmış ve versiyonlarla kalıcılığı maksimum düzeye çıkarılmış bir kokudur.

Kurumsal Koku; Türkiye’de bulunan birçok yerli ve yabancı mağazada popülerliğini korumaktadır. Özellikle yurt dışı markalar bu konuya öncelik tanımaktadır. Fransa, İtalya, Hollanda, Almanya ve benzeri ülkelerde bu konu üzerine yoğun mesailer harcanmaktadır. Bilirsiniz ki; Fransa 1800’lü yıllardan beri parfüm ve esanslar üzerine yoğun çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Massimo Dutti Mağaza Kokusu

1985 yılında faaliyetlerine başlayan İspanya Merkezli giyim şirketi olan Massimo Dutti; lüks aksesuar ve giyim ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Hep beraber hayal edelim; lüks bir mağaza, pahalı aksesuarlar, profesyonel ışıklandırma… Fakat arka plandan gelen tekstil kokusu markanın heybetine gölge düşürebilir. Bu elbette ki en iyi örnek. Rutubet kokusu, sigara kokusu, ayak kokusu ve benzeri kötü kokuların mağazada hissedilmesi, tüketiciyi doğrudan etkilemektedir.

Bir mağazanın kokusunu devamlı olarak kontrol altına tutamazsınız. Bunun için bir personele görev vermek ise tam acemilik olabilir. Bu sebeple mağaza kokulandırma hizmetiyle oldukça ekonomik rakamlara tüketicinin memnuniyetini kazanabilirsiniz.

İyi Koku için Kötü Koku Şart mıdır?

Ortam kokulandırma hizmetini bir kenara bırakalım. Kişisel parfüm kullanmak için kötü kokmak zorunda mısınız? Demek istediğimiz şu aslında; parfüm kullanmak için üzerinizde negatif bir koku olmak zorunda değil. İyi koku seçimi her zaman daha öndedir. Bu sebeple alanın tekstil kokusu veya benzeri kötü koku ile kokması mecburi ihtimal değildir. Ortam kokuları her zaman kullanılmalı ve özellikle niş parfüm seçeneklerine fırsat tanımalısınız.

Massimo Dutti Mağaza Kokusu ürününü satın almak için mutlaka koku makinesi veya bambu çubuklu oda kokusu ürününe sahip olmalısınız. Ürün içerisinde markaya ait sıvı bulunmaktadır. Detaylı bilgi için canlı destek veya bizimle iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

09 Kasım 2020 / Kategori: Koku Sistemleri
LCW Mağaza Kokusu

Tıklayarak ürünü satın alabilirsiniz.

LCW Mağaza Kokusu son yıllarda oldukça popüler olan ve tüketiciler tarafından da tercih edilen bir koku türüdür. LC Waikiki mağazalarına özel olarak tasarlanan ve oldukça da beğeni toplamakta olan bu ürün hakkında genel bir analiz yapalım. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; Bueno’s güvencesiyle ürünü satın almak için https://buenos.com.tr/urunler/lcw-magaza-kokusu/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

LCW Mağaza Kokusu

AVM veya cadde mağazalarına içeriye girdiğimiz zaman adeta büyülenmiş gibi olduğunuz anı hatırlıyor musunuz? Bir koku geliyor fakat bu koku diğerlerinden farklı gibi hissediyoruz. Öncelikli olarak mağaza personellerine danışıyoruz fakat sonuç nafile… Genel olarak bu kokular markaya özel çalışılmaktadır ve mağazanın markasına ait kurumsal koku hizmeti satın aldığını vurgulanmaktadır.

Bueno’s güvencesiyle LCW mağaza kokusu ürününü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Fakat kokuyu nasıl ortama yayacağınız hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Ürünü alana iki farklı alternatif ile yayabilirsiniz.

 1. Koku Cihazı: Koku cihazı ile yardımıyla ürünü belirli aralıklarda alanın kokulandırma seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de satın alabileceğiniz bu ürünler profesyonel sistemlerdir. Fakat sizin daha önceden satın aldığınız bir koku makinesi varsa bu seçenekte iyi bir alternatiftir. Ürünü var olan koku cihazı içerisindeki hazneye dökerek alan kokulandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 2. Çubuklu Oda Kokusu: Çubuklar yardımıyla alana yayılan ve bir süre sonra alanın kendine has kokusuna karışmaktadır. Koku cihazı kadar hızlı yayılım sağlayamaz. Fakat dar ve küçük alanlarda kullanılmasında önemli etkiler bırakan bu ürünle ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Mağazada Kokan Kokular

Marka mağazaların kendine ait kokuları bulunur ve ziyaretçiler bundan çok etkilenir. Bu mağazalardan kütüphanemizde bulunan mağaza listeleri sıralayacak olursak;

 1. Vakko Mağaza Kokusu
 2. SPX Mağaza Kokusu
 3. Cacharel Mağaza Kokusu
 4. Sandal Ağacı Kokusu
 5. LTB Mağaza Kokusu

Mağazada kokularında en popüler ürünler başlıca bunlardır. Fakat twins kokusu, damat kokusu ve benzeri markalarında kokuları oldukça meşhurdur.

05 Kasım 2020 / Kategori: Koku Sistemleri

Cacharel Mağaza Kokusu özellikle son dönemlerde aranan bir koku haline gelmiştir. Mağazalarda kokan ve insanlar tarafından beğeni toplayan parfümlere genel olarak kurumsal koku adı vermekteyiz.  İnsanların beğenisini toplamak ve onu alışverişte daha fazla oyalanmasını sağlamak için tasarlanan bu kokular özel formüller ve esans özlerinden yararlanarak tasarlanmaktadır. Kısacası beğeni toplaması ve insanları mağazada oyalanmaya itmesi tesadüf değildir.

Cacharel Mağazasındaki Koku

Cacharel Mağaza Kokusu ararken sıkça sorulan sorulardan bir tanesi; “Bu kokuyu farklı koku makinesi ürünlerinde kullanabilir miyim?

 • Tüm koku makinelerinde kullanabileceğiniz üründür.
 • Herhangi zararı, yan etkisi bulunmamaktadır.
 • Kalıcılık oranı oldukça yüksektir.
 • Diğer kokulara göre formülasyon oranları oldukça yüksektir.

Mağaza kokusu Türkiye’de oldukça yaygınlaşan ürün tipleri arasına girmiştir. Kokular; hem daha kalıcı hem de niş parfüm kategorisinde yer aldığı için ürünler tercih sebebi olmaktadır.

Mağaza Kokusu Nerelerde Kullanılır?

AIR Top Geniş Alan Koku Makinesi

Mağaza Kokusu genel olarak tüm alanlarda kullanılır. Özellikle Cacharel Mağaza Kokusu; ev, ofis, avm, lobi, kafe ve benzeri kapalı mekanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir. Kurumsal Koku kategorisinde tasarlanan parfümler benzeri kapalı mekanlarda kullanılmasında herhangi sakınca yada performans düşüklüğü bulunmamaktadır.

Eğer mevcut bir koku makinesi ürününüz bulunuyorsa bu ürünü hazneye dökerek kokunun kokmasını sağlayabilirsiniz. Fakat koku cihazı ürünü bulunmuyorsa bu durumda size en uygun koku makinesi ürünü satın alarak ortam kokulandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Koku makinesi ürünlerimizi incelemek için > https://buenos.com.tr/koku-makinesi/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Koku Makinesi Almadan Kokuyu Kullanmak,

Eğer herhangi koku makinesi ürününüz yoksa bambu çubuklu oda kokusu ürünleri tercih edebilirsiniz. Fakat Vakko kokusu, LCW kokusu ve benzer kurumsal koku ürünler sadece ortam kokulandırma için uygundur. Bambu çubuklu oda kokusu veya sprey kokularında bu tür ürünleri kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Bu ürünler; endüstriyel koku grubuna dahil olduğu için performans olarak beklentilerin altında kalabilir.

 

SPX Mağaza Kokusu
26 Ekim 2020 / Kategori: Koku Sistemleri

SPX Mağaza kokusu oldukça popüler olan ve insanlar tarafından da sıklıkla aranmakta olan bir üründür. Öncelikli olarak şunu belirtmeliyiz ki; Mağaza kokusu kurumsal parfüm diğer bir adıyla kurumsal koku tasarım hizmeti altında tasarlanmıştır. Red Sequoia Kokusu olarak da bilinmekte olan bu koku oldukça etkilidir.

SPX Mağaza Kokusu

Huzur Veren Kokular

Ülkemiz son çeyreğinde koku ile pazarlama sektörü oldukça yaygınlaşmış ve SPX Mağaza kokusu insanlar tarafından benimsenmiştir. Eski satış stratejileri yerini daha profesyonel ve etkili stratejilere bırakmıştır. Kokunun etkisi Fransızlar tarafından ispatlanmış ve 1800lü yılların ilk çeyreğinden bu yana geliştirilerek pazarlama stratejisi haline getirilmiştir.

SPX Mağaza kokusu Hemen hemen ülkemizin yarısından çoğu parfüm tutkusuna doğrudan etkilidir. İnsan tabiatında kokulara karşı sempati uyandıran özellikler yer almaktadır. Bu insanın doğasında vardır. Bazı insanlar bu özelliğini eğitimlerle geliştirerek daha da etkili kılmaktadır.

Koku ile Pazarlama

Koku ile pazarlama stratejisini Türkiye’de yer alan lider giyim sektörlerinin ilk adımı atması öncülüğün başlangıcı haline gelmiştir. Özellikle Vakko Kokusu ile beraber kurumsal parfüm sektörü Türkiye’de yaygınlaşmaya ve her mağazanın kendine has koku elde etmesinin yolunu açmıştır. SPX Mağaza Kokusu‘da bu sektör içerisinde yer alan lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ekşisözlük İnternet sitesinde yer alan entry hemen inceleyebilirsiniz > https://eksisozluk.com/kokusu-hos-olan-is-yerleri–5831765

Kokunuzu Keşfedin!

Kişisel parfüm için hemen hemen herkesin bireysel olarak fikirleri bulunmaktadır. En sevdiği, en sevmediği, tatlı, tuzlu 🙂 ve birçok konuda parfüm önerisi sunabiliriz. Bu kadar geniş bilgiye sahip olmasak bile kişisel parfüm önerilerini dikkate alarak hareket etmekteyiz. Spor koku, ağır koku, şekerleri koku olarak sınıflandırmaktayız. Tıpkı insanların tenine uyum sağlayabilen ve beğenilen kokular olduğu gibi ortam için üretilen ve ayak uyduran kokular bulunmaktadır. Red Sequia SPX kokusu olarak markalaşan bu kokuyu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Özellikle giyim sektöründe popüler olan ve insanlar tarafından bilinirliği oldukça yüksek olan bir koku türüdür. Kokunun hangi markaya ait olduğu hatırlanmaz! Kokuyu hangi alışveriş merkezinde, hangi katta veya hangi mağazanın bölümünde karşılaştığı hatırlanır. Buda dolaylı olarak müşterinin mağazanızda vakit geçirmesine ve satışlarınıza doğrudan katkı yapmanızı etkiler.

SPX Mağaza Kokusu

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi