Kaydır

Sıkça Sorulan Sorular

Markaya özel koku çalışması yapıyor musunuz?

Elbette, markanıza özel kurumsal koku çalışması yapılması için iki farklı yöntem sunmaktayız. Talep edilen kokunun belirli miktarda alım yapılması veya talep edilen kokunun çalışma yoğunluğuna göre fiyatlandırma sunmaktayız. Kabul edildiği taktirde markanıza özel kurumsal koku çalışması için ekibimiz sizlere süreç hakkında detaylı olarak bilgilendirme sağlamaktadır.

Kiralık koku makinesi hizmeti sunuyor musunuz?

İstanbul içerisindeki markalarımıza Kiralık Koku Makinesi hizmeti sunmaktayız. İstanbul dışındaki kiralık talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kiralık veya satın aldığımız cihazlarda koku değişimini nasıl gerçekleştiriyoruz?

Ürünlerimizde koku değişimi ve esans doldurumu oldukça basit bir işlemdir. Koku değişimi gerçekleştirmek isteyen müşterimiz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi talebinde bulunabilir.

Kokularınızın kalitesini nasıl anlayabilirim?

Satışa sunduğumuz tüm esans gruplarının kalitesi anlamak için koklamanız, yeterli değildir. Koklama yöntemiyle esans kalitesi ölçümlenemez. Esans kalitesinin ölçümlenebilmesi için mutlaka belirli süre kullanılması gerekir. Kişisel parfüm ve Ortam Kokulandırma esans gruplarında; tester ürünlerimizi satın alabilirsiniz.