profesyonelkoku uygulamaları

 • Ortam Kokulandırma

  Seçim gerçekleştirdiğiniz Esans ile markanızın kurumsal görünümüne değer katabilirsiniz.

 • Kurumsal Koku Tasarım

  Sektörel bazlı, koku çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Markanızı anlatan ve duygularla ifade edilen koku koleksiyonumuz ile tanışmalısınız.

 • Koku Makinesi

  Yurt içi ve Yurt içi birçok markaya, ürün gönderimi gerçekleştirdiğimiz Koku Makinesi ürünleri ile ortam kokulandırma hizmetini başarıyla sunmaktayız.

 • Kişisel Parfüm

  Kadın, Erkek ve Unisex Parfüm koleksiyonunda yer alan ürünlerimizin üretimini gerçekleştiriyoruz. 'Çünkü Koku Bizim Tutkumuz' sloganıyla Top Fragrance koleksiyonlar sunmaktayız.

"çünkü koku bizim tutkumuz!"

Hikayemiz

Kokunun davranışlar üzerinden olan etkisi elbette ki bizleri de etkiledi. Kokunun bir sanat olduğunu düşünerek 2015 yılında çıktığımız bu uzun yolculukta ilk etapta ortam kokulandırma ürünleri üzerine çalışmalar gerçekleştirdik. Koku Makinesi üretimi ve Esans alanında gerçekleştirdiğimiz girişimler neticesinde Türkiye'nin birçok ünlü markası ile ortam kokulandırma hizmeti konusunda hizmet sunmayı, başardık.

Buhardan, elektrikten ve nükleerden daha kuvvetli bir güç var: Koku Profesyonel difüzör koku makinesi sistemleri ile alana özel ürün çeşitleri sunmaktayız.

Her gün yeniden keşfediyoruz çünkü koku bizim tutkumuz!

Buhardan, elektrikten ve nükleerden daha kuvvetli bir güç var: Koku Profesyonel difüzör koku makinesi sistemleri ile alana özel ürün çeşitleri sunmaktayız.

Kokunun insanlara ve özellikle markalara ayrı bir izlenim bıraktığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Fakat izlenimin doğru biçimde hissedilmesi ve pozitif tepkiler almak için gerekli dokunuşlar gerekir. Bueno's Koku Firması tarafından satışa sunulan ürün, AR-GE aşamasını tamamlamış ve gerekli testlere tabi tutulmuştur.

"Koku Bir Sanattır ve Biz Bu Sanata Aşığız"