Üretim Merkezi

Bueno's tarafından reçetesi üzerinden tedariği gerçekleştirilen tüm ürün grupları; Avrupa standartları çerçevesine uygun koşullar çerçevesinde üretilmektedir. İki farklı sektör üzerinde üretim ve tedarik aşamalarımızı sürdürmekteyiz.

Elektronik: Uzaktan kumanda veya LED panel aracılığıyla kullanıma sunduğumuz Koku Makinesi ve aksesuarlarının tüm aşamaları Buenos AR-GE ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Şuanda iki farklı modelin üretimlerini gerçekleştirmekte olan Buenos; elektronik kart üretimi ve nano difüzer teknolojisi üzerinde ARGE aşamasını tamamlayarak ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarına başarıyla sunmuştur.

Esans: Belirli reçete ve kimyasal ürünler aracılığıyla kullanım alanına uygun hale getirilerek, sunulmaktadır. Birçok Niş parfümü grubunda yer alan esans çeşitleri, A Kalite hammaddeden tedarik edilmekte olan kullanılan kimyasalların insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı da kanıtlanmıştır. Farklı kullanım alanları olan ve buna uygun formülüze edilmekte olan ürün grupları kullanım alanına göre Buenos tarafından hazır ambalajlanmış olarak satışa sunulmaktadır.

Buenos MaskeBuenos Firma Profili

Kalite Kontrol

Her ürünün kalitesini satış öncesinde tespit edebilmeniz, mümkün değildir. Satış sonrası destek gerektiren birçok durum olabilir. Özellikle elektronik cihazların satışı sonrasında mutlaka desteği ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle gözle görülmeyen ürün gruplarında mutlaka satışı gerçekleştiren firmayla diyalog halinde olmalısınız. Bu sebeple Buenos satış sonrası ürün gruplarının tümünde destek garantisi sunmaktadır. Üretilen tüm ürünler satış öncesinde kalite kontrol tarafından gerekli tespitleri gerçekleştirildikten sonra satışa sunulmaktadır.

Özellikle Esans ürünleri Kalite Kontrol aşamasından tabi tutulmalıdır. Ürün grubunun özelliklerine göre doğru sıcaklık, ambalajlama ve benzeri varyasyonlarla satış öncesi muhafaza edilmelidir. Ürün performansını etkileyen en önemli etkenler bir diğeri ise; ürün formülasyonunun doğru biçimde oluşturulmasıdır. Her ürüne farklı reçeteler hazırlayarak doğru analizlerle gerçekleştirilmelidir. Elektronik cihaz grubunda da doğru Esans grubu ile aşamayı tamamlamak gerekmektedir.

Buenos MaskeBuenos Firma Profili