Üretim Merkezi

Bueno's tarafından tedariği gerçekleştirilen tüm ürün grupları; Avrupa standartlarına uygun koşullar çerçevesinde üretilmektedir. İki farklı sektör üzerinde üretim ve tedarik aşamalarını sürdürmekteyiz.

Elektronik: Uzaktan kumanda veya LED panel aracılığıyla kullanıma sunduğumuz Koku Makinesi ve aksesuarlarının tüm aşamaları Buenos AR-GE ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Şu anda iki farklı modelin üretimlerini gerçekleştirmekte olan Buenos; elektronik kart üretimi ve nano difüzer teknolojisi üzerinde ARGE aşamasını tamamlayarak ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarına başarıyla sunmaktadır.

Esans: Belirli reçete ve kimyasal ürünler aracılığıyla kullanım alanına uygun hale getirilerek, sunulmaktadır. Birçok niş parfüm grubunda yer alan esans çeşitleri, Üstün Kalite hammaddeden tedarik edilmekte olup kullanılan kimyasalların insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı da belgelenmiştir. Farklı kullanım alanları olan ve buna uygun formülize edilmekte olan ürün grupları kullanım alanına göre Bueno's tarafından hazır ve ambalajlanmış şekilde satışa sunulmakta olup, Ürünlerimizin IFRA ve MSDS sertifikaları mevcuttur. 

Buenos MaskeBuenos Firma Profili

Kalite Kontrol

Her ürünün kalitesini satış öncesinde tespit edebilmeniz mümkün değildir. Satış sonrası destek gerektiren durumlar olabilir. Elektronik cihazların satışı sonrasında desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.  Buenos satış sonrası ürün gruplarının tümünde destek garantisi sunmaktadır. Üretilen tüm ürünler satış öncesinde kalite kontrol tarafından gerekli tespitleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Özellikle Esans ürünleri Kalite Kontrol aşamasına tabi tutulmalıdır. Ürün grubunun özelliklerine göre doğru sıcaklık, ambalajlama ve benzeri varyasyonlarla satış öncesi muhafaza edilmelidir. Ürün performansını etkileyen faktörlerden bir diğeri ise; ürün reçetesinin doğru biçimde oluşturulmasıdır. Her ürüne farklı reçeteler hazırlayarak doğru analizlerle Esans Üretimi gerçekleştirilmelidir.

Buenos MaskeBuenos Firma Profili