Koku Makinesi

Koku Cihazı veya koku makinesi ürünleri; alana özel koku yayılmasını sağlamaktadır. Belirli periyotlar arasında sistematik olarak alana koku üflemektedir. Üstelik sizin seçtiğiniz veya firmanıza özel koku esansı alanda yayılmaktadır. Bu hizmete aynı zamanda Kurumsal koku adı verilmektedir. 300 m² ve 600m² etki alanı bulunan koku makinesi ürünlerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Işıklı Koku Makinesi

Doğru koku makinesi arıyorsanız o halde Bueno's ışıklı koku makinesi ile tanışabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle cihazın mevcut durumunu bildiren koku cihazı alana özel kurumsal kokulandırma hizmetini tamamlamaktadır. AVM Koku Makinesi olarak da bilinen ürün grubumuz; profesyonel kokulandırma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu tip ürün grupları arasında birçok hata meydana gelebilir. Bu tip hataların önüne geçmek amacıyla Bueno's satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlere 1 yıl boyunca garanti imkanı da sunmaktadır.

Mağaza Kokusu ve Koku Cihazı

Koku cihazı ürünlerimizi Türkiye'nin 81 ilinde yaklaşık 5.000 noktada kullanan müşterilerimiz feed back analizleri doğrultusunda çıktığımız bu yolda yine müşterilerimizi memnun etmek için hizmet sunmaktayız. Farklı alanda kokulandırma hizmeti talep eden ve taleplerini en iyi biçimde karşılaşamaya çalışmaktayız. Gerek koku makinesi gerekse koku kartuşu ile koku pazarlamasının niteliklerini tam manasıyla yerine getirmeye çalışmaktayız.

Kaliteli bir koku kartuşu satın almanız, alan için yeterli olmayacaktır!

Koku pazarlaması sektörünün Türkiye'de değer kazanması ve Avrupa ülkelerinin bu tekniği iyi kullanmasıyla beraber koku sektörü altın çağlarını yaşamaya başlamıştır. Aslında geçmişte de birçok saray ve üst düzey makamlarda kokunun gerçek değeri bilinmekteydi. Hafızada birçok şeyi yeniden canlandıran ve özellikle ikili ilişkilerde önemi oldukça büyüktür.

Şimdiki zamanlarda alana özel koku çeşitleri de oldukça önem arz etmektedir. Bilinirlik, hatırlanabilmek ve eylemleri harekete geçirme gibi kabiliyetlere sahip olan koku kartuşu ürünleri ile beraber kullanılmaktadır.

Avm Koku Makinesi

Avm lobilerinde, Otel lobi girişlerinde, asansör ve kabinlerde sıklıkla kullanılmakta olan koku cihazı ürünleri; ortak yaşam alanlarında ziyaretçiler tarafından oldukça değerli karşılanmaktadır. Ziyaretçiler; koku kaynağının tam olarak bir cihaz tarafından kaynaklandığını fark etmemiş olsa dahi hoş koku ve devamlılığı ziyaretçilerin beğenisini toplamaktadır.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi