Kaydır

Tuvalet Koku Giderici

9 Kasım 2021, Salı
Tuvalet Koku Giderici

Benzin istasyonları, oteller, restoranlar, okullar, hastaneler ve benzeri tüm alanların kokusunun hoş olması gerekmektedir. Çünkü ziyaretçiler, temiz bir tuvalet ile karşılanmak ister. Günümüzde büyük bir problem haline gelen WC kokusuna karşı çözüm olarak üretilen oda spreyleri yetersiz kalmaktadır.

Oda spreylerini, belirli periyodik aralıklarla sıkmaya fırsat bulamayabiliriz. Bir kişi tuvalete girdikten sonra hemen arkasından girip tuvaletin kokusunu giderme yöntemlerini de uygulayamayabiliriz. Fakat tuvalet kokusu, insanların en nefret ettiği ve  karşılarına çıkacak en kepaze durum olarak nitelendirebiliriz.

Küçük bir örnek verecek olursak, lüks 5 yıldızlı bir otelde sabah kahvaltısı yaptık, sohbetlerimizi ettik ve ihtiyaçlarımızı gidermek için herhangi bir ortak tuvalete girdik. Bir anda ne ile karşılaşalım, çapraz masadaki adamın çıktığı tuvalet oldukça berbat kokmakta ... :)

Tuvalet Koku Giderici

Bu hem otelin sorumsuzluğunu ön plana çıkaracak hemde otelde bulunan misafirler arasında negatif ilişkiye sebep olacaktır. Bu sebeple otel sahibi olarak otelin kokulandırmasına mutlaka dikkat etmemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Tuvalet Koku giderici olarak 3 farklı alternatif ile tuvaletinizi kötü kokulardan arındırabiliriz. 

  • Çubuklu Lavabo Kokusu: Çubuklu lavabo kokusu sayesinde farklı esanslarımız ile tuvaletiniz mis gibi kokacaktır. Belirli periyotlar ile kokunuz tuvalete yayılacak ve kötü kokular yok edecektir. Üstelik tuvaletinize koyduğunuz çubuklu tuvalet kokusunu, firmanıza özel olarak tasarlayalım.
  • Tuvalet Koku Cihazı100 m² ile 2000 m² alanları rahatlıkla kokulandıran, ultra teknolojisi ile üst düzey teknolojiye sahip olan koku cihazları yardımıyla, tuvaletinizi belirli periyotlar ile kokulandırabilirsiniz. Bu cihazlar, canlıya hiçbir zararı bulunmamaktadır. Alana temiz hava yayarak, alanın kokulandırılmasını sağlamaktadır.
  • Klozet Koku Aparatı : Klozet kenarlarına doğrudan takarak, tuvaletten kötü kokunun çıkmasına engel olmaktadır. Fakat tuvalet dışında kokan bir bölge olursa, aparat buna çaresiz kalabilir.

Tuvalet koku giderici, tuvalet kokusu nasıl giderilir, banyo kokusu, banyo koku giderici, wc koku giderici, oda kokusu ve benzeri konular hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş: