Kaydır

Tuvalet Koku Giderici

9 Kasım 2021, Salı
Tuvalet Koku Giderici

Benzin istasyonları, oteller, restoranlar, okullar, hastaneler ve benzeri tüm alanların kokusunun hoş olması gerekmektedir. Çünkü ziyaretçiler, temiz bir mekan ile karşılanmak ister. Günümüzde büyük bir problem haline gelen WC kokusuna karşı çözüm olarak üretilen oda spreyleri bu anlamda yetersiz kalmaktadır.

Oda spreylerini, belirli periyodik aralıklarla sıkmaya fırsat bulamayabiliriz. Bir kişi tuvalete girdikten sonra hemen arkasından girip tuvaletin kokusunu giderme yöntemlerini de uygulayamayabilirsiniz. Fakat tuvalet kokusu, insanların karşılarına çıkacak en rahatsız edici durumdur.

Tuvalet Koku Giderici

Bu hem otelin sorumsuzluğunu ön plana çıkaracak hemde otelde bulunan misafirler arasında negatif ilişkiye sebep olacaktır. Bu sebeple otel sahibi olarak otelin kokulandırmasına mutlaka dikkat etmemiz gerektiğini unutmamalıyız.                                                                                                                                                                                        3 farklı alternatif ile tuvaletinizi kötü kokulardan arındırabiliriz. 

  • Çubuklu Lavabo Kokusu: Farklı esanslarımız sayesinde tuvaletiniz mis gibi kokacaktır. Belirli periyotlar ile kokunuz tuvalete yayılacak ve kötü kokuları yok edecektir. Üstelik tuvaletinize koyduğunuz çubuklu tuvalet kokusunu, firmanıza özel olarak tasarlayabiliriz.
  • Tuvalet Koku Cihazı : 100 m² ile 2000 m² alanları kokulandıran, üst düzey teknolojiye sahiptir. Bu cihazların canlıya hiçbir zararı bulunmamaktadır. Alana temiz hava yayarak, alanın kokulandırılmasını sağlamaktadır.
  • Klozet Koku Aparatı : Klozet kenarlarına doğrudan takarak, tuvaletten kötü kokunun çıkmasına engel olmaktadır. Fakat tuvalet dışında kokan bir bölge olursa, aparat buna çaresiz kalabilir.

Tuvalet koku giderici, tuvalet kokusu nasıl giderilir, banyo kokusu, banyo koku giderici, wc koku giderici, oda kokusu ve benzeri konular hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş: