Vizyonumuz

Garantimiz 100% kaliteli ürünler sunarak müşterlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektir. Kalite, koku, ihtiyaç ve tedarik açısından 1.Kalite saf ürünler tercih etmekteyiz. İnsan dostu hammadde tedariği ile sadece bugünümüz için değil, güvenli yarınlar için hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz

Alana ve mekana özel ürün çeşitleri sunmaktayız. Otel, showroom, lokanta, lobi ve benzeri alanlara özel koku çeşitleri ve cihaz tipleri sunmaktayız. Dünya standartlarına uygun, çevreci, ekonomik ve ilgili kitlelere özel ürün çeşitleri sunmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda kurumsal koku hizmetiyle beraber koku pazarlaması alanında da faaliyet göstermekteyiz. Kokunun tekrar hatırlanabilir olması ve kitleler tarafından belirli duygular hissetirebilmesi adına çeşitli varyasyonlar sunmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2012 yılında aktif pazarlama satışlarına başlayan Bueno's Türkiye'nin tüm illerine koku makinesi, koku kartuşu ve benzeri hijyen ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Koku pazarlaması sadece esans kalitesi ile yeterli kalmamaktadır. Hammadde gücü, cihaz kapasitesi ve teknik deneyimlerinde üst düzeyde yer alması gerekmektedir. Bu yetenekler doğrultusunda alan kokulandırma hizmetini en iyi ve sağlıklı biçimde sunmayı hedeflemekteyiz. Bu faaliyetleri sunmakta olan Bueno's sadece insan sağlığı değil, diğer canlılarında sağlığını gözeterek ürün üretimi gerçekleştirmektedir.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi