Üretim Politikalarımız

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tümü Bueno's markası tarafından korunulmaktadır..

Kalite Politikamız

Bueno's koku ve elektronik cihaz üretimi sektörlerinde öncü olmak; ihtiyaçları doğrultusunda ürün gelişimlerini tamamlamayı birincil vizyon edinmiştir. İnsan ve çevre sağlığını dikkate alarak gelişimleri sürdürmekteyiz. Yaratıcı, sürdürülebilir ve ilham veren çözümler sunmak için 10 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızla bir bütünlük içinde aşağıdaki ilkeler doğrultusunda çalışmak temel görev ve sorumluluklarımızdır;

Müşteri Memnuniyeti

Yerli / Yabancı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni iyileştirmeler gerçekleştirerek konfor ve hijyeni en üst düzeyde tutmaktır.

Kalite Anlayışı

Tüketicinin memnun olduğu her ürün kaliteli değildir. Üreticinin gerekli önlemleri aldığı ve devamlı iyileştirmeler yaparak tüketicinin maddi ve manevi zararını en aza indirgeyerek memnuniyeti maksimum düzeyde tutulması gerekir. Standart düzeyde sunulan hizmetten maksimum verim alınması için titizlikle çalışıyoruz.

Süreçlerin Verimliliği

Verilere dayalı ve tüm süreçlerinde Yalın Yönetim anlayışı ile etkin ve verimli çalışmak,

Bueno's Magic Of Scent olarak tüm süreçlerimizin sistematik bir yaklaşımla yönetilmesini ve standartlaştırılmasını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizi sürdürmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi