Tarihçe

23 Nisan 2003

Kuruldu

Kolay Konsept Kokulandırma ve Kurumsal Koku firmasının markası olan Bueno's ; 2004 yılında sektöre ilk adımını atmıştır. 6 kişilik personel kadrosuyla kurulan Bueno's; kozmetik ürünlerinin ticaret faaliyetiyle sektöre atılmıştır.

13 Ocak 2008

Markalaşma

Bueno's kendi markasıyla yerli ürün üretimi aşamasını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kozmetik sektöründe; koku alanında yenilikler sunmaya başlayan firmamız; parfüm ve oda kokusu ürün üretimini gerçekleştirmiştir. Yerli piyasada; kendi ürününü üretip sektöre sunmaya çalışan birçok firmaya özel olarak da ürün üretimi için aşamalı olarak giriş yapmıştır.

16 Aralık 2013

Online Satış

İnternet sektöründe de yankı bulmaya çalışan firmamız kendi markasıyla ürettiği ürünlerin satışını e-ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirmeyi planlamıştır. Oda kokuları, sabun ve parfüm satışlarını başlatan firmamız; kurumsal koku sektörünün yaygınlaşmasıyla beraber özel koku üretimi için kolları sıvamıştır.

08 Ağustos 2014

Cihaz Üretimi

Yerli sektörde oluşan haksız rekabete karşılık olarak kendi cihazını üretmek için girişimlere başlamıştır. Bueno's DNA cihazını üreten firmamız bununla beraber alana özel çözümler sunmaya başlamıştır. Oda kokusu ve kovucu kategorilerine de yeni ürün gamı sunmaya başlamıştır.

Faaliyeti Sürüyor
YUKARI
Kiralık Koku Makinesi