Spa Kokulandırma, Spa Kokusu

Türkiye'de yaygın olmayan fakat etkisi ile tartışmasız hayatımızın en önemli noktalarından birinde yer alan Spa merkezleri ... İnsanlar son zamanlarda şehir gürültüsünden, iş koşuşturmasından veya aile stresinden uzaklaşmak için en yakın spor merkezine, spa merkezine yada masaj salonuna başvurmaktadır. Gittiği alanda ilgi alanına göre egzersiz yapmak istemek de yada vücudunun daha rahat ve dinç olmasını arzu etmektedir. Sizler spa merkezlerinde veya masaj salonlarında hizmetinizi sunarken Wild Nighlife bilinç altına yerleşerek zihinsel yorgunluğunu bir köşeye bırakılmasını sağlayacaktır. Spa kokulandırma hizmetinde en popüler kokularımızı sizlere sunmak isteriz.

Spa kokusu bilimsel araştırmalarla keşfedilmiş ve bilinç altındaki algıların temizlenmesine yardımcı olacak bitki özlerinden yaratılmıştır.

SPA Kokusu

nedir, nasıl hazırlanır ve ne işe yarar?

nedir ?

Spa Kokulandırma

Ülkemizde sektörel açıdan oldukça ilerleme kaydeden SPA merkezleri; profesyonel olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Sağlık terapileri, masaj uygulamaları hatta hamam şöleni ile insanların zihnindeki problemlerin çözülmesini sağlamaktadır. Fakat insan zihninde kokunun yerini de unutmamak gerekir. Spa kokulandırma işleminde, bilimsel araştırmalara göre elde edilen koku formülleri spa merkezlerine uygulanarak insanların sadece bedensel değil zihinsel olarak da rahatlamasını sağlamaktadır.

etkileri

Spa Kokusu

Spa Kokulandırma

Masajın pozitif etkisini arttırmaya pozitif katkıda bulunmaktadır. 

Spa kokusu; Spa merkezlerinde yarattığı en büyük faktör, insan zihni ve bilinç altındaki negatif enerji dağılımlarını dağıtarak insanın hayata tutunmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ferah kokusu, seans sırasında masaj faktöründe bulunan pozitif etkinin artmasına yardımcı olmaktadır.

Spa kokulandırma; bir süre sonra kokunun farklı alt notası yayılmaya başlayacaktır. Bu aşamada, huzurlu ve ferah bir gece yürüşü; ormanda keyifli bir sabah kahvaltısında ki yaprak kokularını hissedebilirsiniz. İnsan ruhu okşayacak, rahatlatacak ve eski günlerini hatırlatacak notalardan hazırlanmıştır.

Kokunun başlangıç notası; daha dinamik ve heyecanlı hissetmemize sebebiyet verecektir.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi