WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, sipariş / destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Mesai Saatleri : (09.00 / 19.00 )

Sıkça Sorulan Sorular

Tarafımıza genel olarak sorulan sorular ve cevaplarımızı inceleyebilirsiniz. Sadece bir konu hakkında değil genel olarak bize yöneltilen sorular hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Alan Kokulandırma

Firmaya özel koku üretimi; belirlediğiniz koku yada elinizde bulunan numune ile birlikte size özel koku üretimi sağlamaktayız. Sadece koku ile sınırlı kalmayıp ambalaj tasarımı, şişe tasarımı da firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Firmaya özel koku üretimi ile kurumsal koku farklı hizmetlerdir. Kurumsal koku hakkında web sitemiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Bueno DNA cihazını sadece İstanbul içi kurumsal firmalar kiralayabilir. Anlaşma şartlarına her iki tarafında uyması halinde cihaz kiralık olarak kuruma bırakılmaktadır. Koku kartuşları (esansları) firmamız tarafından alınması karşılığında cihazdan satın alma ücreti talep etmemekteyiz.

Koku kartuşu; içerisinde firmanıza / alanınıza özel olarak hazırladığınız esans ile doludur. Koku kartuşu ile beraber cihaz alanı kokulandırmaktadır. Koku kartuşu olmadan cihaz içerisinde koku salınımı yapmanız mümkün değildir.

Alan kokulandırma işlemi öncesinde en önemli etken alanın büyüklüğü ve sirkülasyonudur. Cihaz ne kadar güçlü olursa olsun alanın özelliklerini hesaplamadan alan kokulandırma çabasına girmek başarısız olabilir. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda alan kokulandırma işlemi için alanın keşfini gerçekleştirmekteyiz. Kaç adet cihaz gerektiğini ve cihazların nasıl kullanılması gerektiği hakkında fikir vermekteyiz.

Kovucu Cihazlar

Binlerce kişi evinde, ofisinde, yazlığında hatta ticari bölgelerde bile kovucu cihaz kullanmaktadır. Fakat elektronik cihazlar; zehir veya ilaç gibi hızlı etki etmemektedir. Süreç isteyen ve bölgesel olarak uzaklaştırmayı sağlayan cihazlardır.

Her kovucu cihazın etki alanı ve hedef canlı özelliği farklıdır. Bu sebeple satın alacağınız ürünün detay sayfasındaki özellikleri inceleyerek ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kovucu cihazlar 1 yıl boyunca garantilidir. 1 yıl içerisinde cihaz tarafından problem gerçekleşirse ücretsiz olarak değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Sitemiz üzerinde yer alan tüm ürünler 1 yıl boyunca garantilidir.

Online Mağaza

İnternet sitemiz içerisinde yer alan kategoriler üzerinden beğendiğiniz yada talep ettiğiniz ürünü sepete ekleyerek işleme başlayabilirsiniz. Sonraki adımda kredi kartı, havale ve kapıda ödeme ödeme seçeneklerinden birisini tercih ederek ödeme yapabilirsiniz. Sitemiz 256 bit SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Kişisel bilgileriniz ve kart bilgileriniz firmamız dahil olmak üzere 3.kişi şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Sipariş teslim aşaması maksimum 3 iş günü sürmektedir. Verilen siparişler ertesi gün kargolanmaktadır. Eğer ertesi gün iş günüyse maksimum 3 iş günü içerisinde kargonuz adresinize ulaşmış olacaktır.

Firmamız üzerinde 100 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli olan ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Diğer türlü +5 TL kargo ücreti ve kapıda ödeme seçeneğini kullanıyorsanız +4 TL kapıda ödeme bedeli yansımaktadır.

Firmamız tarafından gönderilen kargoları kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Sistemden Siparişinizi Belirleyin

Web sitemiz üzerinden satın alacağınız / kiralayacağınız ürünü belirleyerek sepetinize atın.

Hazırlık Aşaması

Size özel olarak hazırlayacağımız siparişinizi ertesi iş günü adresinize kargolayalım.

1 Yıl Teknik Garanti

Satın aldığınız elektronik cihaz veya benzeri ürün 1 yıl boyunca teknik garanti kapsamı altındadır.
YUKARI