Kurumsal KokuUygulamaları

 • Koku Makinesi

  Şık ve dekoratif duruşu ile belirlenen periyotlarda kokulandırma işlemini tamamlar. Belirli periyotlar arasında alana buhar biçiminde esansı dağıtarak kokulandırma işlemini tamamlamaktadır.

 • Dezenfeksiyon Cihazı

  Yemek, sigara, çöp, rutubet ve benzeri kötü koku oluşumunu perdelemez, yok eder. Belirlenen zaman aralıklarında aktif konuma gelerek tüm kötü koku ve benzeri bileşenleri havada yok ederek koku yayılımını doğrudan engeller.

 • Esans

  Luxury serisi aroma yağları ile ziyaretçilerinize benzersiz koku deneyimi sunabilirsiniz. Her koku makinesinde kullanabileceğiniz aroma yağları ile benzersiz bir deneyim keşfedin.

 • Parfüm Esansı

  Ünlü parfüm esanslarının saf haline Bueno's güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Parfüm yapımı için sıklıkla kullanılan parfüm esansları arasında tercih gerçekleştirebilirsiniz.

 • Çubuklu Oda Kokusu

  Daha minimalist alanlar için tasarlanan çubuklu oda kokuları ile seçtiğiniz koku konseptine uygun ürünler üretmekteyiz.

 • Koku Spreyi

  100% saf esans yağından formülize edilen ve fresh kokusu ile kötü kokuya karşı kalkan olan koku spreyi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Hizmet Adımları

Türkiye'de kişisel parfüm esansı oldukça yaygınlaşmış olsa da ortam kokulandırma biraz daha yavaş adımlarla takibini sağlamaktadır. Her marka - kuruluş; tıpkı bir insan gibi kimliktir. Bu kimliği doğru biçimde tanıtmak için birçok çalışma gerçekleştirmek zorunluluğundayız. Koku bu algının ilk adımları arasında yer almaktadır. Teknoloji çağıyla beraber koku sistemleri bambaşka bir alana taşınarak daha da önem arz etmiştir. 

Keşif: "Her koku her tene yakışmaz"  düşüncesiyle sürdürdüğümüz çalışmalarımız neticesinde, kokunun verdiği mesajlara göre sınıflandırdığımız koleksiyonumuzu sektörlere uygun olacak biçimde analiz ederek, markanıza en çok yakışacak niş parfümü beraber keşfetmekteyiz.

Sunum: Markanıza özel koku seçimini gerçekleştirdikten hemen sonra kokulandırılacak alan hakkında bilgi topluyoruz. Hava sirkülasyonu, alan büyüklüğü, tavan yüksekliği ve benzer etkenler göz önünde bulundurularak demo kokulandırma çalışması gerçekleştirmekteyiz. Esansın havadaki yayılımı farklı bir kokuya bürünebilir. Bu sebeple "Koleksiyonumuzu en güzel sahada sunabiliriz" düşüncesiyle markanıza özel sample çalışması gerçekleştirmekteyiz.

Koku Makinesi Kurulumu: Belirlenen kriterlere göre oluşturulan plan ve istekleriniz doğrultusunda zamanlama ve kurulum yapılandırmalarını tamamlamaktayız. Belirlenen zaman aralıklarında aktif olarak buhar biçiminde koku yayma işlemini başlatıyoruz. Dilerseniz koku cihazı ayarlarında değişiklikler yaparak kokunun yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Mesajla dolu

32 farklı çeşit

koku deneyimi sunuyoruz

Her adımda size

eşlik edecek

yeni koku koleksiyonları tasarlıyoruz.

Marka ve müşteri arasında mutlaka bir bağ bulunur. Her marka farklı stratejiler izleyerek müşterileri ile arasındaki duyguyu pekiştirir. Markanıza değer katacak en önemli bağ ise; duygusal oluşturulan bağlardır. Markanıza verdiğiniz değer doğrudan müşterinize yansıyacaktır. Koku da bu anahtarın önemli adımlarından birisidir. Mesela, İlk buluşmada kokan parfümü asla unutamayız. Ve parfümleri daima kullanan kişi ile hatırlarız. His ve duygular; hayatta var olan tüm bağların en güçlüsüdür. Bu bağları yakalamak için hislere dokunmalısınız. 

Koku Makinesi Ürünlerini İncele >
Koku Koleksiyonlarını İncele >