profesyonelkoku uygulamaları

 • Alan Kokulandırma

  Seçim gerçekleştirdiğiniz koku koleksiyonu ile kurumsal tarzınızın hislerini yeniden hissedebilirsiniz.

 • Kurumsal Koku

  Hizmet sunduğunuz sektöre özel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Markanızı anlatan ve duygularla ifade edilen koku koleksiyonumuz ile tanışmalısınız.

 • Koku Makinesi Üretimi

  Yurt içi ve Avrupa'nın birçok ülkesine gönderimini gerçekleştirdiğimiz Koku Makinesi ürünleri ile maksimum seviye kaliteyi hissedebilirsiniz.

 • Ortam Dezenfeksiyonu

  Ortamda yer alan kötü koku, virüs, bakteri ve benzeri kötü bileşenlere karşı çözümler üretiyoruz. Mevcut ortamın dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirdikten sonra kokulandırma işlemini tamamlamaktayız.

Neden Biz ?

Kozmetik / Koku sektörüne Fason Oda Kokusu üretimi faaliyetleri ile girişim sağlayarak temelden sektörün ihtiyaçlarını izleme fırsatı yakaladık. Kokunun etkisini; yüzlerce esans, koku ve karışım ile baş başa kalarak anladık. Elbette ki koku, duyularımız ile temasa geçerek kelimeler ile ifade edemeyecek kadar güçlü bir yapıya sahiptir. Fakat doğru kokunun doğru sektörde kullanılması gerektiğinin de altını çizmek isteriz. Bazı kokuların karakteristik yapısı duyuların istediğini, veremeyebilir. Bu varyasyonları ele alarak oluşturduğumuz koku kütüphanesi içerisinde "en iyi koku" seçimini biz yapamadık.

Bizim için her koku ayrı bir karakterdir ve kokunun verdiği o mucizevi duyguları hala tarif edememekteyiz.

Her yıl düzenli

32 farklı çeşit

yeni koku çalışıyoruz.

Her yıl düzenli

1 farklı model

koku makinesi üretiyoruz.

Kokunun insanlara ve özellikle markalara ayrı bir izlenim bıraktığını rahatlıkla herkes tarafından bilinmektedir. Fakat izlenimin doğru biçimde hissedilmesi ve pozitif tepkiler almak için gerekli çalışmalar gerekir. Öncelikli olarak Bueno's tarafından satışa sunulan her koku makinesi AR-GE aşamasını tamamlamış ve gerekli testlere tabi tutulmuştur.

Yine kokular üzerinde de gerekli AR-GE çalışmalarımızı tamamlayarak makinelere özel ayrı koleksiyon sunmaktayız. Koku makinesi kokusu ile oda kokusu arasındaki birçok fark bulunur. Nasıl ki parfüm ile sprey farklı etken maddelerden hazırlanıyorsa aynı biçimde farklı reçetelerden yararlanılır. Bu sebeple bu unsurları göz önünde bulundurarak hizmet sunmaktayız.