Bueno's tarafından sunulan esanslar; çiçek kokusu, sabun kokusu, vanilya kokusu tipinde ürünler değildir. Parfüm niteliğinde olan kokular farklı notlardan elde edinerek üretilmiştir. Bu sebeple kokuları kullanmaya başlamadan önce koku tanıtım kartelası ile kokularımızı tanımanızı tavsiye ederiz.

SEQUOİA YAPRAKLARI

Familya: Odunsu / Wood
Etki: Mutluluk, İlham, Rahatlatıcı
Kimler Tercih Etmeli: Ahşap, odun, orman ve benzeri kokulara karşı sempatisi olan kişiler için tavsiye edilmektedir. Koku çok aşırı yoğunluk içermemektedir.
Pozitif Yönleri: Fresh koku olarak nitelendirdiğimiz ve duyuları yormayan koku familyasına aittir. Dinginlik ve rahatlama hissi ile ruhunuzu bambaşka yerlere taşır.

FRUİT ORİENTAL

Familya: Fruit Oriental
Etki: Kötü kokuları yok eder
Kimler Tercih Etmeli: Yemek kokusu, sigara kokusu, çamaşır suyu kokusu ve benzeri kötü kokuları yok etmek isteyen kişiler için kullanıma uygundur.
Pozitif Yönleri: Genel olarak şekerli ve baharatlı kokular insanlar üzerinde kalıcı etkiler bırakır. Alanda bulunan mevcut kokuyu kısa süre içerisinde bastırır ve yok eder. Pozitif his yaratır.

BALMY DAYS

Familya: Balmy Days
Etki: Sıcak ve şehvet uyandırıcı etkileri bulunur.
Kimler Tercih Etmeli: Alanda kötü kokuları egale etmek ve insanları farklı fiillere yönlendirmek için kullanılabilir.
Pozitif Yönleri: Ağır ve egzotiktir. Sıcak ve şehvet uyandırıcı esansların karışımından elde edilmektedir. Temel notaları; misk, vanilya, amber ve benzeri değerli ağaçlardan elde edilir.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi