Hava içerisinde zararlı molekülleri gözle göremeyiz ve bu tehditlere karşı tamamıyla korumasız biçimde yaşamaktayız. Gelişen teknolojiyle beraber daha fazla molekül ve partikül etkisini sürdürmektedir. Aynı zamanda kötü kokuları yok etmektede zaman zaman problem yaşamaktayız.

Tam olarak bu nedenle, kapalı alanlardaki havayı alerjenlerden, akarlardan, tozdan ve ayrıca PM2.5 ve PM10 tipi zararlı tozlardan etkili bir şekilde temizlediği O3-Zone Temizleme Cihazı'nı geliştirdik.

Hava Temizleme Cihazı Kötü Kokuları Anında Yok Eder!

Alanda bulunan kötü kokulara karşı tam koruma sağlamaktadır. İstisnai kötü kokular dahil olmak üzere rahatsız edici tüm kokulara karşı anında sonuç sağlamaktadır. Kötü kokuları sadece engellemez, tamamıyla yok eder. O3-Zone Hava Temizleme Cihazı; kızartma kokusu, ter kokusu, bozuk gıda kokusu, küf kokusu, rutubet kokusu, ayak kokusu, sigara kokusu ve benzeri kötü kokuları temizleyip daha sonra yok etmektedir.

Kötü koku tamamıyla yok edilmesi için hava sirkülasyonuna mutlaka müdahale edilmelidir. O3-Zone Hava Temizleme Cihazı; havaya doğrudan etki sağlamaktadır.

Hava insanlar için çok değerlidir. Temiz hava almak hem hastalıklara karşı bağışıklık kazanmamıza hemde daha üst düzey hayat kalitesine sahip olmamıza imkan sağlar.

Yüksek hızlı elektronların oksijen ve nitrojen molekülleri ile çarpışıp aktif duruma geçtiği zaman çeşitli zararlı parteküllerinin oksidatif ayrışmasını sağlayan plazma oluşumudur. Bu oluşum; zararlı bakteri ve benzeri mikropların yok olmasına sebep olmaktadır.

Hava Temizleyici Diğer Virüslere Tam Koruma

Kalabalık ve kapalı alanlarda 100% etkili sonuç veren Dezenfeksiyon Cihazı özellikler insanların yoğun olduğu bölümlerde kullanılmalıdır.

  • Hava Temizleyici, minimum 15 dakika, maksimum 25 dakika zaman aralıklarında çalıştırılır.
  • Hava Temizleyici cihaz maksimum 1500 saniye çalıştırıldıktan sonra çalışmaya devam etmesi halinde cihaz ile aynı ortamda durmamalısınız!
  • Hava Temizleyici maksimum çalışma süresinden daha fazla çalışması durumunda ortam nefes zorluğu çekilebilir bu sebeple belirli zaman aralıklarında çalışması gerekmektedir.
  • ✓ Ortam temizlendikten sonra ekstra olarak havalandırma işlemin yapmamalısınız.

Araç Dezenfekte Makinası

Günlük yaşamımızda devamlı olarak kullandığımız ve hava kalitesinin üst düzey olması gereken ortamlardan bir tanesi de araçlarımızdır. Araçlar içerisine sinen; sigara kokusu, benzin kokusu, ayak kokusu ve benzeri kötü kokuları tamamıyla yok etmektedir.

Genellikle araç camları açılarak kötü kokunun veya bakterilerin dışarı çıktığını bilinmektedir. Fakat üst tavan, direksiyon, koltuk ve benzeri alanlara bakteriler sızmaktadır. Bu bakteri ve kokuları tamamıyla yok etmek için O3-Zone Hava Temizleme Cihazı kullanabilirsiniz.

Araç Hava Temizleme ile ortamın havasını değiştirin! Mikrop, bakteri, zararlı kimyasallar ve benzeri tüm faktörlere karşı etkisi kanıtlanmıştır. Aracınızın ilk gün ki titizliğine ulaşması artık çok kolay! Klinik ortamında etkisi test edilmiş olan Ozon teknolojisi ile tüm bakteri ve mikroplara karşı kalkan oluşturun.

Ozon Sterilizasyon Cihazı

Sterilizasyon işlemini tam manasıyla yerine getirmekte olan ozon teknolojisi; virüs, bakterilere karşı güçlü yapıya sahiptir. Anında etki sağlayan ve hissedilmesi mümkün olan ozon ile devamlı temas halinde olmanız durumunda solunum güçlüğü çekebilirsiniz. Oldukça güçlü yapıya sahip olan ozon; İsviçre'de tedavi amacıyla tıp sektöründe hala kullanılmaktadır.

Ozon sterilizasyon cihazı doğal kaynaklarla ozon üretimi sağlamaktadır. Hayatımızın en önemli parçası olan nefes alma işlemini rahat ve sağlıklı biçimde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Sağlıksız solunan her nefes belirli bir süreden sonra iç organlarınızda problemler oluşturmaktadır.

İster istemez maruz kalınan kimyasal kokuları, zararlı madde kokuları hatta insan sağlığına doğrudan zararı bulunmakta olan yağ kokusu dahi yaşam kalitesini düşürmektedir.

Hava Temizleme Cihazları
Hava Dezenfekte Cihazı
  • ▶ Personel gerektirmeden işlemleri otomatik gerçekleştirmektedir.
  • ▶ Plansız uygulamalar için hızlı çözüm yaratır.
  • ▶ Dilediğiniz herhangi bölgede kullanıma uygundur.
  • ▶ Kimyasal madde ve benzeri ürünler kullanılmaz.
  • ▶ Dilediğiniz an bulunduğunuz havayı dezenfekte edebilirsiniz.
YUKARI
Kiralık Koku Makinesi