Hammadde Tedariği

Kullandığımız esans ve benzeri bileşenlerin tümü 1.Sınıf kalite hammaddelerden elde edilmektedir.

Kalite Tercih Sebebi Değildir,

Kalitenin tercih olduğunu düşünmüyoruz, kalite bir zorunluluktur. Sektörel olarak tedarikçi firma isimleri değişebilir fakat her sektörün en kalitelisi ve devamında izleyen orta kaliteli ürün, hizmet ve benzeri unsurlar bulunur. Kaliteli kitlelere hitap edebilmek için kaliteli ürün veya hizmet sunmak gerektiğini düşünmekteyiz. Kalitesiz hizmeti; kaliteli kitleye en fazla 1 kez pazarlayabilirsiniz. Sonraki aşamalar problem yaşar, sürdürülebilir ticari anlayışı kaybedebilirsiniz.

En kalitelisini satmak mümkün olmayabilir fakat en kalitelisini sunmak için çaba göstermek ve ticari vizyonun bu ilkeye takip eder adımda olması gerektiğini düşünmekteyiz.


Oda Kokusu, Koku Makinesi Esansı, Oda Spreyi ve benzeri hijyen ürünlerde daima tam oranda çalışmaktayız. Müşterilerimiz en iyisini değil; ihtiyacına en uygun olan en kaliteli ürünü tercih etmeyi amaçlar. Bu sebeple sektörel olarak ihtiyaçları tartarak en kaliteli ve en uygun ürünlerin pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Hammadde tedariği aşaması tüm ürünler için önemli bir bölümdür. Sağladığınız ürünlerin ana merkezi esans kısmından ibarettir. Koku makinesi veya çubuklu oda kokusunun şık, zarif gözükmesi önemli unsurdur. Fakat amacı alan kokulandırma hizmetini tam manasıyla sağlamasıdır. Bu sebeple hammadde tedariği kısmında büyük efor sarf etmekteyiz.

Esans üretim veya tedarik aşaması tamamlandıktan sonra kalite kontrol ekiplerimiz tarafından ürün uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Ürünün doğru aşamalarda olduğuna dair testlerini tamamladıktan sonra satışa hazır halde sunmaktayız.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi