E-Ticaret Standartları

Satışını yönettiğimiz E-Ticaret İnternet sitemiz üzerinde yer alan ilkelerimizi öğrenmek ister misiniz?

Ticari başarının ön şartı Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti'dir.

Bueno's ticari bir kuruluştur ve satışlarından öncelikli olarak gelir elde etmeyi amaçlar. Fakat elde ettiği gelir doğrultusunda müşteri memnuniyeti konusunda da titiz davranır. Müşteri memnuniyeti sağlandığı durumda ticari başarıları da beraberinde getireceği kuşkusuz ki muhtemeldir.

Bir ürün satışı sonuç değil, yeni bir başlangıçtır.

Bir ürün satışıyla yıllarca devam edebilecek dostlukların yakalanacağına inanıyoruz. Bu sebeple ticari satışlarımıza önem veriyoruz fakat ticari başarıların yeni dostluklar ve yeni başarılara yol açacağını düşünüyoruz. Bu sebeple satış bir sonuç değil, yeni başlangıçtır.

Mutlaka değerlendirme talep etmekteyiz.

Ürünlerimizin her ne kadar başarılı olacağına inansak da mutlaka son tüketiciden geri bildirim almayı ihmal etmemekteyiz. Geliştirdiğimiz veya eksik kaldığımız kısımları son tüketicinin gözünden değerlendiriyoruz.

Satışı gerçekleşen bir ürün en az 5 yıl desteklenmelidir!

Satışını gerçekleştirdiğimiz elektronik cihazları minimum 5 yıl boyunca takibini gerçekleştirmekteyiz. Üreticisi olduğumuz ürünlerin durumunu sorgular, başarısı devamlı gözetleriz.

Tecrübelerimizi paylaşırız.

Sektörel bazlı veya farklı sektörlerde edindiğimiz tecrübelerimizi dolaylı olarak paylaşmayı ilke edindik. Her paylaşım önemlidir, elbette. Fakat doğru bilgiyi paylaşmak her daim ülkenin ekonomisine doğrudan katkı sağlayacaktır.

YUKARI
Kiralık Koku Makinesi