Kaydır

Evdeki Sigara Kokusunu Giderme

9 Kasım 2021, Salı
Evdeki Sigara Kokusunu Giderme

Eve sinen sigara kokusu nasıl giderilir?

Eve sinen sigara kokusu, basit bir oda spreyi ile maalesef giderilemez. Çünkü koku alana sinmekte ve üstüne sıktığınız koku alanı daha berbat hale getirmektedir. Öncelikli olarak eve sigara kokusunun sinmemesi için gerekli önlemleri almalı ve evdeki sigara dumanını dışarı çıkarmalısınız. Yani, sigara dumanı içeride kalarak ev eşyalarının üzerine sinmemelidir.

  • Aile bireylerinden birisi sigara kullanıyorsa, sigara dumanının perdelere, koltuklara ve benzeri eşyalara sigara dumanı sinmemesi için her zaman cam kenarında veya balkonda sigara içmelidir. Sigara kokusu çabuk sinen bir koku çeşididir. Sigara içilen bölgede kokulu mum kullanabilirsiniz. Kokulu mum, sigara kokusunu içine çekerek, kokunun alana yayılmasını engellemektedir.

Sigara kokusu yerine hoş kokular koksun !

Sigara dumanı kokusu, içerisindeki kimyasallar ve üretilen otlar sebebiyle pek hoş kokmamaktadır. Bu sebeple bununla başa çıkabilecek kokular tercih etmelisiniz. Öncelikli olarak sigara kokusu sinen tüm eşyalarınızı, dezenfekte etmeniz gerektiğini unutmayın. Alana yeni yayılacak koku, sigara kokusu ile karışarak hoş olmayan koku karışımına sebebiyet verebilir.

Sigara kokusunu bastıracak kokular arasında, en sağlıklı ve en etkili ortam koku ürünlerimiz arasında yer alan POMONA’S FRUİTS ODA KOKUSU ürününü tercih edebilirsiniz.

Sigara kokusunu yok edemiyorum.

Sigara kokusunu, yok edemiyorsanız yada gerekli maddeleri yaptığınız halde sonuç alamıyorsanız, alana koku cihazı ile nemlendirici ürün almanızı tavsiye ederiz. Koku cihazı, belirli periyotlar ile alana koku yayacak ve sizi bu durumdan kurtaracaktır. Kurumsal koku tasarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş: